AI-9 Automatinės SM&MM Multi-language Protingas FTTH šviesolaidžio Sujungimas Mašina Optinio Pluošto Sintezės Splicer

AI-9 Automatinės SM&MM Multi-language Protingas FTTH šviesolaidžio Sujungimas Mašina Optinio Pluošto Sintezės Splicer

SKU: g18241

Būklė : Nauja prekė

€741.96

AI-9 Automatinės SM&MM Multi-language Protingas FTTH šviesolaidžio Sujungimas Mašina Optinio Pluošto Sintezės Splicer

Žymos: pjovimas lazeriu šalikai, ai9, regos splicer, optinio pluošto splicer, Pluošto, ašmenys fusion, optinio pluošto, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, skaitmeninis folija spausdintuvą, ftth įrankis.

  • vfl: Statyti
  • Maitinimo Šaltinis: Įvesties AC100-240V 50/60HZ Išėjimo DC13.5V
  • Punktas: Optinių Skaidulų Sintezės Splicer
  • Fokusavimo Režimas: Šeši varikliai Automatinis fokusavimas
  • Grįžti Nuostolių: Geriau nei 60DB
  • Ekranas: 5 colių TFT spalvotas ekranas
  • Prekės Pavadinimas: Uv spinduliuotė
  • Optinės Galios Matuoklis: Statyti
  • Jungimo būdas: Visiškai automatinė arba Žingsnis po žingsnio sujungimas
  • Jungimo Metu: 5s
  • Sertifikavimo: ROHS
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Šildymo laikas: 15S
  • Splice Nuostolių: 0.025 dB(SM) .0.01 dB(MM) .0.04 dB(DS/NZDS)
  • Modelis: AI-9
  • Valdymo technologijos: Realaus laiko kontrolė ir kalibravimas fusion
  • Taikoma pluošto: SM, MM, DT ir NZDS
  • Sertifikatas: CE FCC RHOS ISO

546 Yra sandėlyje

Panašūs produktai

100vnt SC adapteris optinio pluošto vieną įstaigą, sankabos SX SM MM APC OM3 OM4 mėlyna žalia raudona

100vnt SC adapteris optinio pluošto vieną įstaigą, sankabos SX SM MM APC OM3 OM4 mėlyna žalia raudona "vichy" vandens Rožinės spalvos jungtis nemokamas pristatymas IL

El. paštas:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 Aprašymai: Optinio tinklo adapteriai leidžia vartotojui pora iš vienos jungties tipas kitu tipu. Šių adapteris sudaro polimero išorinis kūno ir vidinės asamblėjos įrengtas tikslumo derinimo mechanizmą. Šios plokštės yra pagaminti tikslumo ir

€13.27

KELUSHI 10mW10KM Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Pen Stiliaus Raudonos spalvos Lazerio Kabelių Testeris 2,5 mm SC/FC/ST Jungtis/Detektorių

KELUSHI 10mW10KM Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Pen Stiliaus Raudonos spalvos Lazerio Kabelių Testeris 2,5 mm SC/FC/ST Jungtis/Detektorių

10 mw 10 Diapazono Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius ,Pen Stiliaus Raudonos spalvos Lazerio Kabelių Testeris 2,5 mm Universalus SC/FC/ST Jungtis/Detektorių Paskirtis: v Priežiūra, telekomunikacijų, kabelinės televizijos v Bandymo Laboratorija optinių skaidulų v Pluoštas, maršruto ir tęstinumo tikrinimas optinių tinklų v Kitais optiniais matavimus Ypatybės: v 2.5
€13.85

€12.61

10VNT aukštos kokybės LC UPC single-mode fiber optic greita jungtis LC Įterptųjų tipas FTTH šviesolaidžio Greita Jungtis Nemokamas pristatymas

10VNT aukštos kokybės LC UPC single-mode fiber optic greita jungtis LC Įterptųjų tipas FTTH šviesolaidžio Greita Jungtis Nemokamas pristatymas

10VNT aukštos kokybės LC UPC single-mode fiber optic greita jungtis LC Įterptųjų tipas FTTH šviesolaidžio Greita Jungtis Nemokamas pristatymas Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias būdas užtikrinti, kad prekės į savo rankas!Jei

€16.15

ST332B VDSL Testeris (ADSL,ADSL2+. READSL,VDSL2) xDSL Linijos Bandymų Įrangą, DSL Fizinio lygio Testas

ST332B VDSL Testeris (ADSL,ADSL2+. READSL,VDSL2) xDSL Linijos Bandymų Įrangą, DSL Fizinio lygio Testas

ST332B VDSL Testeris (ADSL,ADSL2+.READSL,VDSL2) xDSL Linijos Bandymų Įrangą, DSL Fizinio lygio Testas Aprašymas VDSL testeriai yra multi-funkcinis rankiniai VDSL2 bandymo priemonė su mažo dydžio, specialiai suprojektuoti xDSL linijos bandymas (xDSL yra: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2 ir pan.) ir techninės priežiūros Ji suteikia xDSL bandymo, PPPoE dial bandymo,
€349.96

€279.97

Miller FTTH įrankiai Optinio Pluošto Nuėmimo Replės CFS-Trys 3-port Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio

Miller FTTH įrankiai Optinio Pluošto Nuėmimo Replės CFS-Trys 3-port Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio

Produkto Tipas: CFS-3 Gamyklos tiesioginės daug akcijų Produkto specifikacijos 1: Unikalus trijų pluošto danga išpardavimas pincetai 2: 250 µm danga, pilingas 125 µm ląstelienos 3: 1.98 mm anga viršuje gali būti naudojama žievelės išorinis apvalkalas iš galiuku V-formos angą žandikaulio peilis ir atidarymo 140 m, buvo naudojami odos šveitimas off 125 m Lt; / RTI & gt;

€8.24

Amerikos Lilly Youpan Klasikinis Pen Insulino Injekcijos Pen Prietaiso Youlin Linyoule Pildymas su Originali

Amerikos Lilly Youpan Klasikinis Pen Insulino Injekcijos Pen Prietaiso Youlin Linyoule Pildymas su Originali

Amerikos Lilly Youpan Klasikinis Pen Insulino Injekcijos Pen Prietaiso Youlin Linyoule Pildymas su Originali Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express pristatymas, kaip FED DHL, UPS ir T.t.P nuomos suteikia compan y vardą ir CNPJ numeris arba

€41.22