Duomenų valdymas

Kas mes esame

Pramos akcijos „Gyvybės medžiai“ tinklapio www.gyvybesmedziai.lt steigėjas yra labdaros ir paramos fondas M. K. Čiurlionio fondas, įsikūręs adresu Gynėjų g. 4-101, LT01109 Vilnius. Dėl visų klausimų susijusių su duomenų valdymu, kreiptis tel. +37065540949.

Duomenų apsauga

Labdaros ir paramos fondas M. K. Čiurlionio fondas stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Renkama informacija apie jus būtų apsaugota nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Paramos akcijos „Gyvybės medžiai“ tinklapyje www.gyvybesmedziai.lt gali būti renkamos aukos automatiniu būdu per banką Paysera (www.paysera.com), kuris suteikia el. bankininkystės terminalo „Banklink“ paslaugą. Paslaugos teikimo metu jūsų naršyklės duomenys siunčiami į Payserą. Mes garantuojame, kad tuo metu, kai vartotojas jungsis prie „Banklink“, jūsų duomenys bus saugūs. Už duomenų apdorojimą terminale atsako Paysera, skaityti čia.

Tinklapyje gali būti naudojamos Facebook ads ir Google ads pakartotinės reklamos žymos, kurios Facebook ads ir Google ads siunčia jūsų naršymo slapukus (angl. Cookies), kurie leidžia www.gyvybesmedziai.lt turinį matyti Facebook ir Google valdomuose turinio tinkluose, pavyzdžiui www.facebook.com arba www.15min.lt. Už informacijos saugumą atsako Google ir Facebook.

Tinklapyje gali būti naudojamos Google tag manager, Google analytics ir Google search console žymos, kurios leidžia matyti statistinę, nuasmenintą jūsų naršymo informaciją įskaitant iš kur atėjote į tinklapį, kiek tinklapyje iš viso apsilankė žmonių ir pan.

Užpildydami kontaktų formas, esančias www.gyvybesmedziai.lt, jūs siunčiate mums savo duomenis: telefono numerį, vardą ir el. pašto adresą, tam kad galėtume su jumis susisiekti. Duomenys saugomi MySQL duomenų bazėje serveryje duomenų centre, kurį administruoja UAB Interneto vizija (www.iv.lt).